Ervaringen Schiphol ParkFly

logo schiphol park en fly

Ervaringen Schiphol ParkFly

www.schipholparkfly.nl
Bij Schiphol ParkFly is het parkeren goedkoper dan bij Schiphol zelf. Elke 15 minuten rijdt er een shuttlebus vanaf Schiphol ParkFly naar Schiphol.

Werkwijze Schiphol ParkFly

24 uur per dag en 7 dagen per week kunt u gebruik maken van Schiphol ParkFly. U wordt voor de juiste vertrekhal op Schiphol afgezet. Ook wordt u geholpen met het dragen van uw bagage. Uw auto wordt op een beveiligd terrein geparkeerd, waar alleen de medewerkers van Schiphol ParkFly toegang tot hebben. Als u terug komt op Schiphol kunt u meteen in uw auto stappen.

Reserveren bij Schiphol ParkFly

Reserveren bij Schiphol ParkFly kan via de website van deze service. Het is makkelijk te vinden, want er staat al op de homepage een knop waar u op kunt klikken om te reserveren. U vult uw gegevens in, en u moet de voorwaarden accepteren van Service ParkFly, anders kunt u niet reserveren. Ook kunt u eventueel een opmerking bijvoegen, als er iets speciaals aan de hand is. Of waar u wilt dat er ergens rekening mee wordt gehouden.

Tarieven Schiphol ParkFly

De tarieven van Schiphol ParkFly zijn inclusief vervoer van en naar Schiphol, de shuttleservice. Als u kiest voor een van de pakketten van Schiphol ParkFly, dan wordt uw auto overdekt geparkeerd. Als u alleen kiest voor parkeren, kan u auto ook op een buitenterrein geparkeerd worden. Schiphol ParkFly hanteert geen starttarief, geen extra kosten voor de shuttleservice. Alle tarieven zijn inclusief BTW en reserveringskosten.

Shuttle Schiphol ParkFly Parkeren 1 of 2 dagen (vast bedrag)

€28,00

Shortterm Schiphol ParkFly Parkeren 3 of 4 dagen (vast bedrag)

€39,50

Midterm Schiphol ParkFly Parkeren 5 of 6 dagen (vast bedrag)

€42,00

Longterm Schiphol ParkFly Parkeren 8 tot 21 dagen (per dag)

€6,00

Extra long Schiphol ParkFly Parkeren vanaf 22 dagen (per dag)

€4,50

APK Keuring vanaf (op aanvraag)

€49,00

Afstand tot Schiphol

Binnen 7 minuten bent u met de shuttlebus van Schiphol ParkFly op Schiphol bij de juiste vertrekhal.

Bereikbaarheid Schiphol ParkFly

Schiphol ParkFly biedt 24 uur per dag service aan, u kunt altijd mailen of bellen als u met brandende vragen zit.

Betalingsmogelijkheden

Bij Schiphol ParkFly kunt u betalen met de pinpas, contant of met de creditcard.

Voordelen Schiphol ParkFly

· De tarieven zijn inclusief de shuttleservice

· Schiphol ParkFly is goedkoper dan bij Schiphol

· U kunt met alle betaalmogelijkheden betalen

· Elke 15 minuten rijdt er een shuttlebus, dus u hoeft nooit lang te wachten

Contact Schiphol ParkFly

Schiphol parkfly
Oosteinderweg 243
1432 AT Aalsmeer
The Netherlands

www.schipholparkfly.nl

10 Responses to “Ervaringen Schiphol ParkFly”

  • Richard:

    Afgelopen jaar in september geparkeert bij Park & Fly Hotel Chariot in Aalsmeer,alleen maar kommer en kwel.
    Bij vertrek s”nachts veel te laat vertrokken vanaf parkeerplaats,sommige mensen gingen het reeds betaalde geld ophalen en met eigen vervoer naar schiphol.bang dat ze te laat aankwamen,terwijl ze al een dik uur stonden te wachten.
    Bij terugkomst s’nachts stonden de auto’s schots en scheef op een zeer slecht parkeerveld vol met stenen,de auto was open en het raam stond ook open ,alles nat van binnen.
    Dit doorgegeven aan de chauffeur.
    Toen we van het terrein afreden,bleek dat we een lekke band hadden,helemaal open gescheurd aan de zijkant.Volgens de garage was er ergens tegenaan of overheen gereden.€150 schade.
    Contact via de telefoon en e-mail verstuurd naar Park & Fly ,moeten nu nog terugbellen of mailen.
    Dit nooit meer!!!!!!!!!!!!!

  • sietse:

    bij terugkomst op schiphol,midden in de nacht, was er geen contact te krijgen met parkfly,
    we hebben met z,n allen meer dan een uur staan blauwbekken bij het pickup point.
    we hebben gemaild sms..telefoon,geen verbinding.
    toevallig reed er op goed geluk een busje van hun langs, die heeft ons meegenomen. later heb ik contact gezocht met hun baas, en voor alle ellende 10 euro vergoeding gevraagd, dat werd mij meteen toegezegd,
    en zou direct overgemaakt worden…maar u raad het al.. helemaal niets.
    ook geen antwoord meer op de mails die verstuurd zijn
    geweldige service bij parkfly…voor mij nooit weer…

  • TIM:

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SCHIPHOL PARKFLY, VOOR MIJ NOOIT MEER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    24 mei 2010 in de avond aangekomen op schiphol, na 3 keer telefonisch contact te hebben gehad met een medewerker van Schiphol parkfly en met de mededeling dat we met een klein kind stonden te wachten van 2 jaar, werden we uiteindelijk na 38 minuten opgehaald door een busje van Schiphol parkfly. Dit omdat schiphol parkfly niet gelijk een busje had gestuurd maar even had gewacht totdat er meer klanten van schiphol parkfly op schiphol stonden te wachten, zodat er niet speciaal voor ons drie een busje hoefde te rijden.
    Dat er elke 15 minuten een shuttlebusje rijd en dat je niet lang hoeft te wachten is dus niet waar.

    Aangekomen bij Schiphol parkfly aan de Oosteinderweg 243 te Aalsmeer, zag ik mijn auto al buiten geparkeerd staan. Dit tegen de regels in, want je auto moet zoals Schipol parkfly benoemd op een afgeschermd en beveiligd terrein geparkeerd staan.
    Omdat het donker is op de parkeerplaats aldaar, heb ik in eerste instantie niet kunnen zien dat mijn auto helemaal onder het zand en stof zat.
    Tijdens het terug rijden naar huis merkte ik dat mijn binnenspiegel kapot was.
    Ja, dat vraag ik me ook nog steeds af, hoe krijgen ze dat voor elkaar.
    De volgende dag heb ik in het daglicht mijn auto bekeken.
    Mijn auto zat geheel onder het zand en stof, net of schiphol parkfly ermee gecrost had.
    Tevens ben ik ook 15 kilometer op mijn dagteller kwijt, die schiphol parkfly dus met mijn auto heeft rond gereden.

    Wat kapot en vies wordt gemaakt kan altijd weer schoon en hersteld worden, dacht ik.

    25 mei, 26 mei, 2 x 9 juni 2010 heb ik een mail gestuurd naar de servicedesk van Schiphol parkfly, ook had ik inmiddels al 3 keer telefonisch contact gehad met het personeel van Schiphol parkfly 0297-388100, die mij allemaal niet konden helpen. Ik moest maar een mail sturen.

    Na het zeggen dat ik mijn klacht zou plaatsen op het internet, werd ik op 10 juni 2010 ineens gebeld door Eric Koor 0297-363127, een medewerker van Schiphol parkfly.
    Hij was bezig met meerdere klachten over Schiphol Parkfly en hij zou met mijn klacht aan de slag gaan. Inmiddels is het 30 juni 2010 en heb niks vernomen van Schiphol Parkfly.
    Heb zelf nog wel 1 keer telefonisch contact gezocht met Eric Koor van Schiphol Parkfly.
    Hij vertelde me nog steeds bezig te wezen met mijn klacht.

    Ik zal met alle waarschijnlijkheid nooit meer iets van Schiphol parkfly horen.
    Al met al een ervaring die je niemand aan wilt doen.

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SCHIPHOL PARKFLY,VOOR MIJ NOOIT MEER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Carmen Meester:

    Ik ben het helemaal eens met de eerdere ervaringen die ik hier lees. Als ik dit geweten had, had ik dit nooit geboekt. Inderdaad na inleveren van de auto redelijk lang moeten wachten op de shuttlebus naar Schiphol. Bij terugkomst 45 minuten moeten wachten op de shuttlebus terug naar de auto. Daar aangekomen blijkt het kantoor echter leeg! Geen beheerder aanwezig, helemaal niemand! Vervolgens nog 15 minuten gewacht op personeel, dat echter van het hotel kwam en niet van de parkeerservice, die persoon was nog steeds onvindbaar. Het enige pluspunt was dat we snel ons geld terug kregen, maar wij doen dit ook NOOIT MEER!

  • Annet en Louis:

    Ook voor ons geldt: NOOIT MEER PARKEREN BIJ PARKFLY!!!! Wegbrengen en ophalen ging goed, dat wel. Maar daarna: schade aan de buitenkant van onze auto die bij Parkfly is ontstaan gemeld. Meerder keren telefonisch, per mail, per aangetekende brief. Resultaat: geen enkele reactie vanuit Parkfly. “Gaat zsm bekeken worden” , “nu even te druk” , “u wordt echt teruggebeld”, dat zijn een paar antwoorden op onze vele telefoontjes. Dhr. Koster zou hierover gaan. Nooit bereikbaar, dus! Komt zijn beloftes niet na, doet niets!
    Tip aan de lezer: zoek een andere parkeerservice!!!!

  • Alfons:

    ALS JE LEVEN JE VEEL WAARD IS ZOU IK NIET MET PARK FLY IN ZEE GAAN!

    Het begon al bij het wegbrengen. De medewerker belt de chauffeur met de mededeling: “Ik heb er hier twee staan”. Dit getuigd niet van veel respect voor je klanten. Vervolgens moesten we 10 minuten wachten op het busje terwijl op hun site staat dat je direct wordt weggebracht. Maar goed… we waren op tijd dus dat was voor ons geen probleem.

    Bij terugkomst op schiphol stonden er al 6 andere passagiers te wachten op de bus. Met zijn 8-en werden we terug gereden naar de parking. Onze chauffeur (een soort Nederlandse Michael Schumacher) wilde ons blijkbaar zo snel mogelijk bij de auto afzetten en scheurde met een noodvaart over de wegen. Niet echt comfortabel. Klap op de vuurpijl was dat hij op zijn mobiel werd gebeld door de centrale en al rijdend en slingerend (met een flinke snelheid) zijn mobiel uit zijn tasje moest vissen om te melden waar hij was. Op mij vraag of het misschien een goed idee was om een hands free set te kopen voor een paar tientjes antwoordde hij: “Ach.. ik maak toch nooit ongelukken”. Waarop ik liet weten dat het een behoorlijke verantwoordelijkheid vereist om 8 passagiers te vervoeren. Zijn reactie: “Ik kan dit stuk blindelings rijden”. Het was een wonder dat we het er heelhuids van hebben afgebracht.

    Bij Park Fly wordt je als klant niet serieus genomen en al helemaal niet als mens gerespecteerd. Je bent voor hun niets meer als pakketje. Voor ons nooit meer Park Fly. Dan maar een paar euros meer bij schiphol parking maar daar wordt je in ieder geval wel VEILIG vervoerd.

  • Marieke en Davy:

    Ik was zeer tevreden over ParkFly. In Maart 2010 ben ik 5 dagen naar Istanbul geweest met een vriendin en aankomst, vervoer, etc was prima geregeld. Ook het ophalen ging prima, we hebben hooguit 10 minuten gewacht op schiphol. Enige kleine puntje is misschien dat ze mijn auto niet gemakkelijk terug konden vinden. Na een half uurtje konden we gelukkig onderweg naar huis met de eigen auto.

    Vorige week (augustus 2010) heb ik daarentegen een reservering gemaakt bij HotelAuto.nl. VERSCHRIKKELIJK wat een nachtmerrie! Een week voor vertrek maakte ik een reservering online via HotelAuto.nl. Twee dagen voor vertrek stond mijn aanvraag nog steeds op ‘pending’. Dus toen heb ik eens gebeld met hun. Jelle garandeerde mij dat dit geen probleem was en dat mijn reservering gewoon doorgekomen was.

    Op de ochtend van vertrek stonden we om 07.00 uur voor hun hek. Niemand te zien/horen. Op het hek hangt een papiertje met een telefoonnummer wat je moet bellen indien er niemand aanwezig is. Dat mobiele nummer hebben we gebeld. Het eerste wat me gevraagd was wanneer ik gereserveerd had. Dus heb ik hem uitgelegd dat we elkaar 2 dagen geleden nog aan de telefoon hadden gehad. Kon Jelle zich niets van herinneren. Maar hij beloofde binnen 10 minuten te komen om ons weg te brengen naar Schiphol.

    25 Minuten later hadden we al in moeten checken op Schiphol en nog geen Jelle. Dus nog maar eens gebeld. Ja, hij was onderweg, ik moest nog even geduld hebben. Inmiddels hadden wij echt enorme stress of we het nog wel gingen halen. 10 Minuten later belt Jelle mij terug met de mededeling dat hij ‘met een lekke band op Schiphol staat’. Dan was hij dus blijkbaar nog helemaal niet onderweg…. Ik had 2 opties: of zelf parkeren op Schiphol, of wachten totdat hij klaar was met banden wisselen.

    In de tussentijd was ik al het vertrouwen in die vent verloren, dus zijn we maar zelf naar Schiphol gereden, waar we de auto op lang parkeren hebben moeten zetten. Hierdoor kwamen we bijna te laat aan om nog in te checken en de uiteindelijke rekening was het dubbele!!! Wat een verschrikkelijke service. Ik zal echt NOOOOOOOIT meer gebruik maken van de diensten van HotelAuto.nl, ook al zijn ze dan zogenaamd de goedkoopste, je bent er altijd het duurst uit!

    Voor mij wordt het volgende keer weer ParkFly, want daar was ik wel zeer tevreden over.

  • Beste mensen die gebruik hebben gemaakt van HotelAuto.nl of er gebruik van willen maken, graag wil ik u op de hoogte stellen van de service van HotelAuto.nl. Ik heb dit forum uitgekozen, omdat de eigenaar van HotelAuto.nl alle negatieve reacties van de site afhaalt, zo zegt de eigenaar zelf, ik weet het: heel zielig.

    Laat ik u als eerste onze ervaring vertellen, die eveneens veel lijkt op die van zo’n 10 andere gezinnen die wij gesproken hebben. U kunt vanaf de site uw aantal parkeerdagen invullen, wat daarna verrekend wordt, waarna je online kunt betalen(durfden wij niet), contant, of pinnen(kon niet, want was gestolen). Dus wij konden onze bevestiging hierna uitprinten, waarop de duur, de vertrek- en aankomstdatum, het vluchtnummer, het kenteken en het aantal auto’s stond vermeld. Toen wij arriveerde bij HotelAuto.nl konden we net als een ander gezin zo’n half uur wachten, toen hij er uiteindelijk was, konden we onze auto ergens parkeren, hij zou er voor zorgen dat de auto ergens een plekje kreeg(wat voor plekje bleek later). Toen we wegreden, stonden de achterdeuren nog open, een klant moest hem dat vertellen, hij had het zelf niet eens in de gaten. De hele rit was alsof we in een Ferrari zaten, we zijn er dan wel eerder, maar mogen we ook aan onze veiligheid denken. Hoewel we vroeg bij AutoHotel.nl waren, kwamen we laat aan bij Schiphol en moesten we ons haasten om op tijd te zijn voor de vlucht.
    Toen de terugreis. We waren rond 3 uur geland op Schiphol, omdat ik zo’n vliegtuigliefhebber ben, gingen we nog op Schiphol rondkijken, waarna we om 5 uur wat gingen eten. Om 5 uur hadden we ook meteen HotelAuto.nl gebeld, of hij om half 6 bij Schiphol kon staan op de afgesproken plek.We stonden op de afgesproken plek en tijd op hem te wachten in de kou, maar nog steeds geen HotelAuto.nl. Om kwart voor 6 hadden we nog een keer gebeld, waar blijf je, waarna we antwoord kregen: nog zo’n kleine 10 minuten. Dit bleek echter ook niet waar, om 18:10 zaten we dan eindelijk in het busje. Hehe dachten we, eindelijk, we kunnen naar huis. Toen we op de parkeerplaats aan waren gekomen, was het duidelijk dat de man zijn zaken echt niet op orde had. We waren met 3 gezinnen in het busje, en ieder gezin kon een kwartier wachten voordat het zijn auto weer terug had, de eigenaar wist de auto niet eens meer en welke sleutel het was, dan vragen wij ons af: waarom moesten we al die informatie dan invullen. Ondertussen werd hij alweer gebeld dat er weer mensen op Schiphol stonden te wachten, ja helaas, hij was met ons bezig. Toen we uiteindelijk onze auto hadden, wees een mevrouw er ons op onze auto te controleren o[ schade, we konden zien dat hij met het parkeren tegen een trekhaak op was gebotst, maar na al die tijd wachten zagen we het door de vingers en reden we dan eindelijk aan. Toen we na een kilometer rijden erachter kwamen dat de spiegel verzet was, wilden we hem goed zetten, maar erger, hij viel er spontaan af. Dit werd ons echt teveel, dus we reden nog bozer terug en belden hem op, hij was uiteindelijk die mensen bij Schiphol op aan het halen. Hij ging ze eerst helpen. Eerst moest er een dure BMW uit worden gereden, serieus, het was net joyriding met dat manneke van 20. We werden ongeduldig en wilden wel eens zien hoe hij auto’s parkeert. We schrokken ons kapot toen we zagen dat ik in zo’n kleine loods zoveel auto’s stonden, waaronder dure BMW’s en AUDI’s. Ondertussen waren wij nog steeds aan het wachten. Toen kwam er een klant naar ons toe, helemaal in een deuk. Hij zei: ik denk dat jullie nog wel even kunnen wachten, hij heeft namelijk een autodeur dichtgegooid, maar de sleutels lagen nog in de auto. Toen waren wij aan de beurt. Wij kwamen met de optie: geef ons 30 euro en we laten de spiegel in de garage maken. Maar dat wilde hij niet, hij scheen het heel snel gerepareerd te krijgen. Na een kwartier toekijken naar z’n geklungel besloten we te gaan, heel heel erg boos, net als andere klanten, die heel lang op hun auto hadden gewacht.

    Beste mensen, dit is een lang verhaal, maar het is de bittere realiteit bij HotelAuto.nl. De service is slecht, de administratie is niet op orde, alle autosleutels worden zonder label of iets in een potje gegooid en de eigenaar is een echte geldgier. Ik hoop jullie hiermee genoeg te hebben geïnformeerd.
    Piet de Groen

    Precies Marieke en Davy, nooit meer die Jelle!

  • MARTIN:

    Heb vandaag mijn auto teruggekregen met een aanmerkelijke schade aan de rechter wielkas
    na met hen gebeld te hebben beloven ze me een antwoord te geven wat ze er aan gaan doen
    voorlopig zou ik aanraden bij deze cowboys weg te blijven
    hoop hier binnenkort positiever nieuws te kunnen melden
    groet

  • naar aanleiding van mij reactie geef ik jullie hierbij de reactie van hotelauto.nl en mij reactie terug
    Geachte heer/ mevrouw,
    We betreuren het dat uw auto schade heeft.
    Echter kunnen wij niet vaststellen of de schade bij ons is veroorzaakt, en
    dan wel door ons personeel of een klant die misschien tegen uw auto is
    aangereden.
    Bij navraag heb ik geen van mijn collega’s gehoord dat er bij hem/ haar
    schade is veroorzaakt aan uw voertuig.
    Ik hoop u hierbij voldoende te hebben geïnformeerd.
    Met vriendelijke groet,
    Hotelauto.nl
    Schipholweg 853A
    2143 CB Boesingheliede
    Tel. 06-41754589
    Mijn antwoord
    Beste,
    Raar dat ik zo een antwoord van U had verwacht, daar U in geen enkele mate
    Uw verantwoordelijkheden wenst op te nemen.
    Zoals ik U bij afgifte van de sleutel reeds opmerkzaam maakte op deze
    mogelijkheid en U dit weglachtte, met de opmerking laat ons daar nu maar
    niet vanuit gaan.
    Verder zijn mij enkele zaken duidelijk geworden na het surfen op internet.
    En uw opmerking dat een ander klant ertegen kan hebben gereden is wel heel
    flauw te noemen,daar de autos door Uzelf weg worden gezet en zeg me nu niet
    dat U met personeel werkt want er staat geen personeel ingeschreven, en
    zoals blijkt doet U alles alleen.
    Verder wens ik U attent te maken op Uw algemene voorwaarden, en neem enkel
    punt 5.1 en 6.2 ter hand, waarin ik U vraag waar deze vasstellingen staan
    5.1 Bij aankomst op onze locatie geeft de reiziger de sleutels af aan de
    medewerker van Hotelauto. Deze zal de sleutels na het parkeren in een kluis
    bewaren. De auto zal uitsluitend door het personeel van Hotelauto geparkeerd
    worden. Bij het in ontvangst nemen van de auto zal de huidige staat van de
    auto visueel vastgesteld worden. Eventuele schades worden aangetekend. De
    reiziger gaat door ondertekening van de parkeer/beheerovereenkomst akkoord
    met het in beheer geven van het voertuig
    6.2 Hotelauto heeft de bevoegdheid om de auto van de reiziger te
    verplaatsen. Hotelauto zal deze werkzaamheden naar grote zorgvuldigheid
    uitvoeren, waarbij de medewerkers van Hotelauto bevoegd zijn om de standen
    van de spiegels en de stoel te wijzigen, voor zover noodzakelijk voor veilig
    gebruik van de auto. 6.3 Hotelauto is niet aansprakelijk voor schade aan
    auto’s tenzij deze is veroorzaakt door opzet of grove nalatigheid door
    medewerkers van Hotelauto.
    Geloof mij vrij ,dat dit een verder vervolg zal vinden voor de rechtbank,
    waarin ik mij persoonlijk garant zal stellen zulke firma’s als de Uwe tot
    de grond af te breken.
    Er zijn voldoende advocaten die daarvoor graag de nodige moeite voor zullen
    doen.
    Het gaat in geval van zaken doen om vertrouwen en dat hebt U bij te veel
    mensen geschaad.
    M.B.M IJsebaert

    >

Leave a Reply